طرح تحویل اکسپرس آی هویج


فروشگاه اینترنتی آی هویج با ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، با لذتی متفاوت از یک خرید در کنار شماست. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از یکصد هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند.

سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه ثبت شوند، ظرف بیست و چهار ساعت ارسال میشود. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.


در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس آی هویج فقط در شهر تهران فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهیم.

  ارسال از طریق پست 

در فروشگاه اینترنتی آی هویج امکان انتخاب ارسال توسط پست نیز وجود خواهد داشت. همانند سفارشات اکسپرس در صورتی که ارزش سفارش بیش از یکصد هزار تومان باشد ، ارسال آن در تهران رایگان است ولی برای سفارشات زیر یکصدهزار تومان مطابق تعرفه پست در هنگام ثبت سفارش هزینه ارسال دریافت خواهد شد. لازم به ذکر است پرداخت آنلاین (اینترنتی) برای سفارشاتی که با این سرویس ارسال میشوند الزامی است.

این سفارشات با زمان تقریبی بین 1 تا 4 روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان توسط پست تحویل داده میشود.

 نکات مهم:

در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی آی هویج، محل تحویل سفارش، درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) است. 

تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از یکصد هزار تومان و در شهر تهران می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر یکصد هزار تومان برای همه نقاط شهر تهران 5000 تومان ثابت است.

هزینه ارسال برای سایر نقاط کشور براساس تعرفه پست است.

اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، فقط با ارائه کارت شناسایی تحویل گیرنده سفارش تحویل داده میشود.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:


http://itemtracking.post.ir